TO TROCHę krępujące PISAĆ O SOBIE, nawet w tak niewielu słowach, ALE OK, spróbuję 🙂

 

Cześć! Mam na imię Olgierd i jestem zwykłym gościem mieszkającym w Częstochowie, który robi zdjęcia. Jestem narzeczonym pewnej cudownej kobiety, która jest moim największym wsparciem, krytykiem i wyrocznią efektów mojej pracy. Tak się wszystko idealnie poukładało, że zostałem fotografem ślubnym i powiem Wam, że to szalenie fajna robota. Bardzo się cieszę, że jako fotograf ślubny mogę się realizować i tworzyć wyjątkowe pamiątki z jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu.

 

Gdy zaczynałem swoją przygodę z fotografią biegając po opuszczonych fabrykach nie przypuszczałem, że zostanę fotografem ślubnym.  To prawdopodobnie najfajniejsza profesja jaką mógłbym sobie wyobrazić. Chyba każdy z nas lubi śluby oraz panującą na nich atmosferę. Wszyscy się uśmiechają, wyglądają pięknie i dostojnie, każdy jest w zabawowym nastroju, a w powietrzu unosi się atmosfera miłości. Tak wyjątkowe chwile zasługują na to by je uwiecznić i tu zaczyna się moja rola. 

 

Najważniejsze jest uchwycenie prawdziwych emocji, które towarzyszą całemu wydarzeniu. Nie reżyseruję, nie ustawiam. Zależy mi na tym, by wszystko toczyło się w swoim rytmie, a ja koncentruję się na oddaniu atmosfery tego podniosłego dnia. Klimat, emocje, więzi rodzinne to elementy budujące nastrój i całą historię, którą chcę opowiedzieć na moich zdjęciach. To właśnie naturalność jest kluczem do stworzenia tej wyjątkowej historii, do której chce się wrócić po latach z uśmiechem na ustach i motylkami w brzuchu.

Na moich barkach spoczywa odpowiedzialność by wspomnienia tego dnia nie uleciały i były dostępne na wyciągnięcie ręki. Uwielbiam podróżować. Fotografowanie Waszych ślubów umożliwia mi poznawanie nowych, nieznanych dla mnie dotąd miejsc. Nie ograniczam się jedynie do pracy w okolicach Częstochowy, więc baaardzo chętnie odwiedzę Was w każdym zakątku kraju, a nawet za granicą. Odległości nie są mi straszne i z chęcią podejmę się realizacji nawet najbardziej zwariowanego pomysłu.

fotografia-slubna-czestochowa-slask