Olgierd Tybinkowski https://tybinkowski.pl Fotografia Ślubna Częstochowa - Śląsk Wed, 09 May 2018 19:56:46 +0000 pl-PL hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.5 https://tybinkowski.pl/wp-content/uploads/2017/10/cropped-olo-1-avatar-FB-32x32.jpg Olgierd Tybinkowski https://tybinkowski.pl 32 32 Fotograf Ślubny Częstochowa – P&P – Plener Ślubny na Jurze – Góra Zborów https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-pp-plener-slubny-gora-zborow/ https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-pp-plener-slubny-gora-zborow/#respond Wed, 09 May 2018 19:21:51 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=68087 Fotograf Ślubny Częstochowa – P & P – Plener Ślubny Jura Krakowsko-Częstochowska – Góra Zborów CZEŚĆ! ZAPRASZAM NA KOLEJNY REPORTAŻ. […]

Artykuł Fotograf Ślubny Częstochowa – P&P – Plener Ślubny na Jurze – Góra Zborów pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
Fotograf Ślubny Częstochowa – P & P – Plener Ślubny Jura Krakowsko-Częstochowska – Góra Zborów

CZEŚĆ!

ZAPRASZAM NA KOLEJNY REPORTAŻ.

PRZED WAMI PATRYCJA & PRZEMEK ORAZ ZAWSZE PIĘKNA JURA, CZYLI GÓRA ZBORÓW I ŹRÓDŁA ZYGMUNTA.

Oprawa muzyczna: DJ Porsche

Ślub: Duszpasterstwo Akademickie Emaus

Patrycję i Przemka poznałem na około 1,5 roku przed ich ślubem. Dość szybko zaczęliśmy nadawać na tych samych falach i już wtedy wiedziałem, że to będzie miła współpraca.

Poranek zacząłem od przygotowań u Patrycji, a później dość nietypowo, przeniosłem się na wizytę do barbera, który dokonał ostatnich poprawek u Przemka i Marka. Dało się wyczuć lekki stres u obojga młodych, ale uśmiechy pojawiały się bardzo często 🙂

Nastąpiła mała zmiana dotycząca miejsca zaślubin. Młoda para postawiła na Akademickie Duszpasterstwo Emaus w Częstochowie. Miejsce, w którym nigdy nie miałem przyjemności pracować, a które obdarzyło nas wspaniałym światłem z czego bardzo się ucieszyłem. Tym bardziej cieszy mnie fakt, iż w tym roku, późną jesienią znów tam zawitam.

Za oprawę muzyczną wesela odpowiadał DJ Porshe i jak zwykle stanął na wysokości zadania. Goście długo nie dali się prosić i tłumnie wyruszyli na parkiet, którego niekwestionowaną gwiazdą, oczywiście tuż obok Patrycji, była przeurocza dziewczynka z warkoczami. Kilogramy cukru w lukrze 🙂 Czas zleciał w ekspresowym tempie i zaczęliśmy rozmyślać o plenerze…    

Gdzie to my mieliśmy jechać i nie jechać. Nad morze, w góry, Kasprowy, Karpacz, cała masa miejsc. Do ostatniej chwili nie było wiadomo na co zdecydują się młodzi. Stanęło na Jurze. Tak, znów Jura, moja ukochana… A jak Jura, to Góra Zborów. Dla mnie miejsce absolutnie magiczne, a o tej porze roku (była to piękna jesień) chyba najpiękniejsze w promieniu setek kilometrów. Tradycyjny spacer przez las, a później wyjście w skały i to światło… Znów odebrało mi mowę. Być może popadam w samouwielbienie, ale czuję, że plener udał nam się nieziemsko 😉 Sami oceńcie.

P.S.

Dodam jeszcze, że Patrycja i Przemek – jak sami mówili – absolutnie nie potrafią pozować. NIC A NIC! A okazało się, że czułem się jakbym pracował z modelami 🙂 Coś wspaniałego!

Zapraszam na reportaż z tych 2 dni pełnych uśmiechów 🙂

Fotograf Ślubny Częstochowa
Fotograf Ślubny Kraków 
Fotograf Ślubny Śląsk

Artykuł Fotograf Ślubny Częstochowa – P&P – Plener Ślubny na Jurze – Góra Zborów pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-pp-plener-slubny-gora-zborow/feed/ 0
Fotograf Ślubny Częstochowa – D & A – Daga Czarny Las – Plener Ślubny Kraków https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-d-a-daga-czarny-las-plener-slubny-krakow/ https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-d-a-daga-czarny-las-plener-slubny-krakow/#respond Sat, 21 Apr 2018 13:39:08 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=67887 Fotograf Ślubny Częstochowa – D & A – Daga Czarny Las – Plener Ślubny Kraków Fotograf Ślubny Częstochowa | Fotograf […]

Artykuł Fotograf Ślubny Częstochowa – D & A – Daga Czarny Las – Plener Ślubny Kraków pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
Fotograf Ślubny Częstochowa – D & A – Daga Czarny Las – Plener Ślubny Kraków

fotograf-slubny-częstochowa-slask-tybinkowski-daga-czarny-las

Fotograf Ślubny Częstochowa | Fotograf Ślubny Kraków | Fotograf Ślubny Śląsk

CZEŚĆ. WRACAM PO DŁUŻSZEJ PRZERWIE ALE W NOWEJ I ODŚWIEŻONEJ ODSŁONIE.

NA POCZĄTEK CHCIAŁBYM WAS ZAPROSIĆ NA REPORTAŻ I SESJĘ PLENEROWĄ W KRAKOWIE ZE ŚLUBU DOROTY I ADRIANA.

Restauracja: Daga – Czarny Las

Oprawa muzyczna: Activ Music Group

Suknia Ślubna: Madonna Exclusive Katowice

Ślub: Bazylika Archikatedralna Częstochowa

Dorotę i Adriana poznałem przez moją Kasię, która widywała się z  Dorotą już od dłuższego czasu w sprawach – nazwijmy to – „służbowych” 🙂 Okazało się, że poszukują fotografa na swój ślub i Kasia zaproponowała  moją osobę. Po kilku rozmowach, spotkaniu i wielu przemyśleniach zapadła decyzja: wybieramy Ciebię! Bardzo się ucieszyłem, gdyż zapowiadał się piękny ślub. Odpowiedzialność była ogromna – Dorocie zależało na tym, by było idealnie. W końcu która pani młoda by tego nie chciała? 

Już od samego rana słońce dawało popalić i wszyscy czuliśmy lekką niemoc, ale im dalej w las, tym adrenalina bardziej dawała o sobie znać i zmęczenie przechodziło w ekscytację. Pogoda była niepewna, ale na szczęście obyło się bez deszczu.

Miejsce ślubu młodzi zmienili z rodzinnej parafii Doroty na przepiękną Katedrę Częstochowską, a moja radość była podwójna. Raz, że uwielbiam to miejsce ze względu na klimat i światło do zdjęć, a dwa, że zwyczajnie uwielbiam piękną architekturę. Goście stawili się licznie by towarzyszyć młodym w tym jakże ważnym dla nich dniu i dodawali otuchy nowożeńcom. Cudowna ceremonia, piękny pocałunek po przysiędze… Czego chcieć więcej?

Na przyjęcie przenieśliśmy się do Dagi w Czarnym Lesie. W przepięknym otoczeniu zieleni i ogrodu zaczęła się szampańska zabawa. Zespół nie dawał chwil na odpoczynek rozkręcając zabawę z godziny na godzinę, a gości nie trzeba było namawiać by wstali od stołów. Sytuacja idealna, wręcz wymarzona 🙂 W takich nastrojach czas zleciał bardzo szybko i nawet nie zorientowałem się, a było już grubo po północy. Tym samym zakończyłem ten cudowny dzień i już zacząłem myśleć o plenerze.

Sesja plenerowa

Padło na Kraków. Miasto miliona turystów, zgiełku i przepięknych historycznych zaułków. Po godzinie udało nam się zapakować i wyruszyliśmy ku przygodzie. Spacerowaliśmy chyba 3, albo 4 godziny. Jechaliśmy taksówką. Znów spacerowaliśmy i oczywiście w tzw. międzyczasie powstawał materiał zdjęciowy. Żałowaliśmy, że nikt nie włączył endomondo. Pewnie przeszliśmy półmaraton 😉 Po zmroku zmęczeni powoli udaliśmy się do auta i zasypiając odjechaliśmy do domu.

Bardzo miło wspominam naszą współpracę i luz, dzięki któremu była to sama przyjemność.

Życzę sobie by każdy dzień mojej pracy wyglądał właśnie tak, jak te dwa dni z Doris i Adim, a nowożeńcom (choć już nie tak nowym) wszelakiej pomyślności i szczęścia 🙂

Zapraszam do oglądania!

fotograf-slubny-częstochowa-slask-tybinkowski-daga-czarny-las

fotograf-slubny-częstochowa-slask-tybinkowski-daga-czarny-las

 

Artykuł Fotograf Ślubny Częstochowa – D & A – Daga Czarny Las – Plener Ślubny Kraków pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/fotograf-slubny-czestochowa-d-a-daga-czarny-las-plener-slubny-krakow/feed/ 0
Sandra i Michał – Plener Ślubny w Wenecji – Fotograf Ślubny Częstochowa https://tybinkowski.pl/sandra-i-michal-plener-w-wenecji-fotograf-slubny-czestochowa/ https://tybinkowski.pl/sandra-i-michal-plener-w-wenecji-fotograf-slubny-czestochowa/#respond Mon, 28 Aug 2017 18:03:27 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=2075 OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNY CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK Cześć, chciałbym was zaprosić na reportaż ze ślubu sandry i michała. Restauracja: Arenda Szarlejka Suknia […]

Artykuł Sandra i Michał – Plener Ślubny w Wenecji – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNY CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK

plener-w-wenecji-fotograf-slubny-czestohowa

Cześć, chciałbym was zaprosić na reportaż ze ślubu sandry i michała.

Restauracja: Arenda Szarlejka

Suknia ślubna: Anna Suknie Ślubne Katowice Gliwice

Bukiet oraz kwiaty: Magia Kwiatów

Oprawa muzyczna: Białe Kruki

Z Sandrą i Michałem poznaliśmy się 4 lata temu przy okazji ślubu starszego brata Michała – Piotrka, który odbył się w Częstochowie. Michał był wtedy świadkiem i wyglądał na nie mniej zestresowanego odpowiedzialnością od Pana Młodego. Miło wspominam naszą współpracę i tym bardziej miło mi się zrobiło, gdy zadzwonił do mnie oznajmiając, iż tym razem pora na niego oraz że to ja mam być ich fotografem ślubnym i mam uwiecznić dla nich ten dzień. Z wielką ochotą umówiliśmy się na kawę żeby wszystko omówić. Na początku w grę wchodziły dwa dni zabawy, czyli poprawiny, ale szybko doszliśmy do wniosku, że lepiej będzie jak drugi dzień zdjęć zamienimy na jakiś wyjazd plenerowy. Pomysłów było kilka, aż stanęło na Wenecji. Ale o tym za chwilę.

sobota 17 czerwca 2017

Dzień ślubu od rana nie był dla nas łaskawy. Lało okropnie, a niebo zaszło chmurami tak bardzo, iż bałem się, że nie przestanie padać przez tydzień. Czerwiec w Polsce bywa niestety różny. Nie zniechęcaliśmy się jednak i w świetnych nastrojach zaczęliśmy działać. Najpierw u Michała, wesoła krzątanina. Na świadka wyznaczony został najmłodszy z  braci – Łukasz. Piotrkowi przypadło w zaszczycie czytanie podczas mszy oraz znalezienie na youtube tutorialu pod tytułem „jak złożyć poszetkę” 🙂

Zrobiłem kilka zdjęć z rodzicami, braćmi oraz siostrą i udałem się na przygotowania do Sandry. Miałem spory zapas czasu, więc w spokoju mogłem krzątać się z domownikami, rozmawiać i poznawać się bliżej. Świadkową była siostra Sandry – Klaudia. Z pomocą jeszcze dwóch koleżanek pomogła Sandrze założyć suknię i przygotować się na tę wielką chwilę. Oczywiście nie zabrakło drinków na rozluźnienie. Wszędzie biegały psy i kot, czyli panowała bardzo wesoła atmosfera. Podczas błogosławieństwa dało się odczuć powagę i duże wzruszenie. Widać jak wielkim przeżyciem dla rodziców jest ślub ukochanych dzieci.

Deszcz nie odpuszczał, ale my pod parasolami udaliśmy się do kościoła na zaślubiny. Piękna ceremonia w nie mniej pięknym kościele przepełniona emocjami. Dla takich momentów chce się pracować.

W restauracji tuż po przepięknym pierwszym tańcu rozpoczęła się zabawa, która trwała do białego rana, a zadbał o to zespół Białe Kruki. Nie zabrakło także podziękowań dla dziadków i rodziców, a łzom szczęścia nie było końca. Udało nam się nawet troszkę podziałać z zimnymi ogniami na dworze, gdyż pogoda wieczorem okazała się bardziej łaskawa niż za dnia. Tych kilka godzin minęło w szalonym tempie, goście weselni nie odpuszczali ani na minutę, nie dając mi się nudzić 🙂 To był świetny dzień.

sesja plenerowa

Ustaliliśmy, że zamiast reportażu z drugiego dnia udamy się na plener ślubny do Wenecji. Po zarezerwowaniu noclegu udaliśmy się w drogę. 10h jazdy upłynęło dość szybko i już wieczorem byliśmy na miejscu. Po zjedzeniu pizzy i piwku poszliśmy spać. Sandra spała całą drogę, ale jak to mawiają – snu nigdy za wiele. Plan był ściśle określony. Jedziemy na zdjęcia tak wcześnie, jak tylko się da. Wsiedliśmy w tramwaj wodny i na Placu Św Marka zameldowaliśmy się tuż po 8 rano. Okazało się, że może być już za późno, bo ilość turystów w Wenecji na początku lipca jest dość łatwa do przewidzenia i na puste uliczki raczej nie mamy co liczyć. Na szczęście nie było tak źle. Zaskakująco dużo miejsc było niemalże całkowicie pustych. Minusem jednak była temperatura, która szybowała grubo powyżej 30 stopni. Ale wiedzieliśmy co nas czeka. Daliśmy radę powalczyć do godziny 14 i uciekliśmy do naszego mieszkania być odpocząć w towarzystwie klimy.

Wieczorem zregenerowani udaliśmy się na jeszcze jeną sesję, tym razem w strojach nazwijmy to mniej zobowiązujących. To był strzał w dziesiątkę! Światło było przepiękne. Młoda para pełna energii. No i sam klimat Wenecji wieczorową porą… coś wspaniałego. Następnego dnia wsiadłem w samolot i cały w skowronkach wróciłem do Polski, a Sandra z Michałem kontynuowali swoją włoską wycieczkę.

Bardzo się cieszę, że mogłem dla Was pracować. To było kilka przemiłych dni w przemiłym towarzystwie, za co bardzo Wam dziękuję i życzę wszystkiego co najlepsze na Waszej nowej drodze wspólnego życia jako mąż i żona 🙂

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

sandra-michal-arenda-szarlejka-plener-wenecja-fotograf-slubny-czestochowa (1)

 

Artykuł Sandra i Michał – Plener Ślubny w Wenecji – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/sandra-i-michal-plener-w-wenecji-fotograf-slubny-czestochowa/feed/ 0
Edyta & Łukasz – London Wedding Photographer https://tybinkowski.pl/edyta-lukasz-sesja-plenerowa-w-londynie/ https://tybinkowski.pl/edyta-lukasz-sesja-plenerowa-w-londynie/#respond Sat, 04 Feb 2017 12:39:34 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=1538 OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK Cześć. przed wami plener ślubny w londynie, który wspólnie z Edytą i Łukaszem miałem […]

Artykuł Edyta & Łukasz – London Wedding Photographer pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK

Cześć. przed wami plener ślubny w londynie, który wspólnie z Edytą i Łukaszem miałem przyjemność stworzyć ku naszej wspólnej radości.

Miało być jakieś duże miasto. Kraków, Warszawa, Wrocław? Rzuciłem: a może Rzym? I tu padła odpowiedź: Londyn! Chyba jeszcze tego samego dnia zabukowaliśmy bilety i pozostało jedynie czekać. Pierwszy raz byłem w Londynie, 3 dni w tym genialnym mieście rozłożyły mnie na łopatki. Kto był, ten wie o czym mówię, kto nie – musi tam koniecznie lecieć. W pierwszy dzień troszkę pozwiedzaliśmy i pojechaliśmy na fish&chips na Camden Town zaglądając w każde zakamarki (tak myślałem, ale Łukasz stwierdził, że zobaczyliśmy jedynie ułamek). Pokręciliśmy się po mieście i tylko dzięki znajomości Londynu przez Łukasza nie zgubiliśmy się w metrze i innych środkach lokomocji. Plan metra przypomina pajęczynę. Kolorową, ale wciąż pajęczynę 🙂

Wieczorem jednak dość szybko zapadliśmy w sen. Następny dzień miał być tym dniem, w którym miała się odbyć nasza sesja. Przygotowani ruszyliśmy w bój metrem. Było dużo maszerowania, dużo śmiechu, masa życzeń od przechodniów i pochwała dla „sandałów” młodej. Rada dla Pań – buty ślubne niekoniecznie nadają się na spacery po dużym mieście, co Edyta zdecydowanie potwierdzi 😉 Zaczęliśmy już w metrze zahaczając o Big Ben, London Eye, mniejsze i większe uliczki i zakamarki okolic Tamizy, a zakończyliśmy lodami przy Tower Bridge. To był świetny wypad, zdecydowanie jeden z lepszych momentów 2016 roku. 

Wielkie podziękowania dla siostry Łukasza i jej przemiłej rodziny za przenocowanie nas 🙂 

ZAPRASZAM

Artykuł Edyta & Łukasz – London Wedding Photographer pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/edyta-lukasz-sesja-plenerowa-w-londynie/feed/ 0
Gosia & Patryk – Plener Ślubny w Brugii – Fotograf Ślubny Częstochowa https://tybinkowski.pl/gosia-i-patryk-plener-slubny-w-brugii-fotograf-slubny-czestochowa/ https://tybinkowski.pl/gosia-i-patryk-plener-slubny-w-brugii-fotograf-slubny-czestochowa/#respond Tue, 03 Jan 2017 16:35:02 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=1201 OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK Hej! Przed Wami kolejna historia. Będzie przygoda, ale o tym za chwilę. Oto Gosia […]

Artykuł Gosia & Patryk – Plener Ślubny w Brugii – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK

gp-0

Hej! Przed Wami kolejna historia. Będzie przygoda, ale o tym za chwilę.

Oto Gosia i Patryk – Para Młoda.

Z Gosią poznałem się jakieś 20 lat temu w pierwszej klasie podstawówki. Czyli dość dawno. Po skończeniu szkoły podstawowej każde obrało inny kierunek i kontakt bezpośredni zanikł. Aż do dnia, w którym Gosia napisała do mnie, że będzie ślub. Jej ślub. I że bardzo by chciała bym to ja był fotografem podczas tej uroczystości. Oczywiście się zgodziłem i zaprosiłem na kawę, pogaduchy i spotkanie żeby sobie wszystko na spokojnie omówić. Ustaliliśmy czas i miejsce akcji i ustaliliśmy, że ma nie być pleneru. Gosia z Patrykiem na co dzień mieszkają za granicą i woleliby jednak czas wolny po weselu przeznaczyć na jakąś wycieczkę. Pomyślałem: szkoda, ale OK. Wszystko dopięliśmy i pozostało jedynie czekać na wrzesień.

Oczywiście przez tych kilka miesięcy zapomnieliśmy, że miało nie być pleneru i zaproponowałem wyjazdowy. Oni wrócą do siebie, a ja przylecę do nich do Holandii i pojedziemy do Amsterdamu. W trakcie rozmowy wyszło, że może jednak Belgia i Brugia lub Antwerpia. Miasta ponoć dużo ładniejsze. Chyba oboje zapomnieliśmy na co się umawialiśmy 🙂 Ja się zgodziłem, młodzi też i tak powstał plan wyjazdu na 3 dni w odwiedziny do kraju tulipanów.

Oczywiście najpierw odbył się ślub i wesele, jasna sprawa. Sala w podcieniach Filharmonii Częstochowskiej. Niby mało weselna, ale bardzo się ucieszyłem z tego faktu. Bardzo przyjemna do pracy. A że goście się nie obijali, to wyszło z tego super przyjęcie. Tradycyjne tańce, szaleństwa parkietowe. Mix muzyczny dla każdego. Super. Cały dzień przebiegał w idealnym rytmie i wszystko układało się jak powinno aż do samego końca. Uwielbiam swoją pracę! 🙂

Zaplanowaliśmy, że Patryk odbierze mnie z lotniska i w piątek skoczymy wszyscy do Amsterdamu, pospacerować w luźnym stroju, a ja będę w tzw. międzyczasie robił zdjęcia. Niepozowane, na relaksie, swobodne. Sobota za to miała być dniem dla Brugii, a niedziela wypoczynkiem. No i wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, że przy wejściu na lotnisko zorientowałem się, że portfel z dokumentami został w domu. Długo nie myśląc zakupiłem bilet na sobotę (Gosia, przepraszam za pobudkę) i straciłem tylko jeden dzień. Nie wiem jak to się mogło stać. Strasznie żałuję wycieczki do Amsterdamu, ale jeszcze go zobaczę, tak sobie zapowiedziałem 🙂

Najważniejsza była dla nas Brugia! Patryk, jak ustaliliśmy, odebrał mnie z lotniska w sobotę. Pojechaliśmy po Gosię i Patryka mamę, która akurat ich odwiedziła, zjedliśmy śniadanie i AHOJ PRZYGODO, wyruszyliśmy autostradą do Begii. W końcu upragniona Brugia – przepiękne miasto. Zwana Flamandzką Wenecją. W tak ładnym miejscu to chyba jeszcze nie byłem i aż zaniemówiłem z wrażenia. Cudowne uliczki, kanały, sklepy z czekoladą, frytkami, ozdobami świątecznymi (we wrześniu!!!) i całą masą innych zachwycających rzeczy. Udało nam się sprawnie w kilka godzin zrobić sesję i pozwiedzaliśmy przy okazji odrobinę. Mieliśmy nawet wiśnióweczkę na rozgrzanie, gdyż pogoda we wrześniu w Belgii już nie jest zbyt łaskawa. 😉 Gdy zapadł zmrok udaliśmy się już w drogę powrotną, choć zostałoby się jeszcze trochę dłużej. Może innym razem.

W drodze powrotnej wykiełkował pomysł żeby w niedzielę pojechać do Hagi na plażę na wschód słońca. Strasznie się zajaraliśmy tym pomysłem. Ale o godzinie 00:30 uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy padnięci i raczej nie wstaniemy tak wcześnie. Sobota nam wystarczyła w zupełności, plan wypalił. I tak oto z planów na brak pleneru powstała sesja w Brugii. Bardzo się cieszę, że wszystko (nie licząc piątku) wypaliło i jeszcze przed świętami Gosia z Patrykiem mogli się cieszyć z pamiątki w postaci ślicznego beżowego zamszowego albumu 🙂

Dziękuję za zaufanie i przenocowanie mnie na (muszę przyznać) wygodnej kanapie. Pizza też była świetna 🙂 Do zobaczenia w przyszłości, polecam się.

gp-album-1 gp-album-5 gp-album-6 gp-album-8 gp-album-8-1 gp-album-11 gp-album-11-1 gp-album-12 gp-album-15 gp-album-16 gp-album-17 gp-album-18 gp-album-19 gp-album-19-1 gp-album-20 gp-album-21 gp-album-22 gp-album-23 gp-album-24 gp-album-25 gp-album-26 gp-album-27 gp-album-28 gp-album-29 gp-album-29-1 gp-album-30 gp-album-31 gp-album-34 gp-album-35 gp-album-35-1 gp-album-36 gp-album-37 gp-album-38 gp-album-39 gp-album-40 gp-album-41 gp-album-42 gp-album-43 gp-album-44 gp-album-45 gp-album-46 gp-album-47 gp-album-47-1 gp-album-48 gp-album-49 gp-album-50 gp-album-51 gp-album-52 gp-album-53 gp-album-54 gp-album-55 gp-album-56 gp-album-57 gp-album-58 gp-album-59 gp-album-60 gp-album-61 gp-album-62 gp-album-63 gp-album-64 gp-album-65 gp-album-66 gp-album-67 gp-album-69 gp-album-70 gp-album-71 gp-album-72 gp-album-73 gp-album-74 gp-album-75 gp-album-76 gp-album-77 gp-album-78 gp-album-79 gp-album-80 gp-album-81 gp-album-82 gp-album-83 gp-album-84 gp-album-85 gp-album-86 gp-album-87 gp-album-88 gp-album-89 gp-album-90 gp-album-91 gp-album-92 gp-album-93 gp-album-94 gp-album-95 gp-album-96 gp-album-97 gp-album-98 gp-album-99 gp-album-100 gp-album-101 gp-album-102 gp-album-103 gp-album-104 gp-album-105 gp-album-106 gp-album-107 gp-album-108 gp-album-109 gp-album-110 gp-album-111 gp-album-112 gp-album-113 gp-album-114 gp-album-115 gp-plener-1 gp-plener-2 gp-plener-3 gp-plener-4 gp-plener-5 gp-plener-6 gp-plener-7 gp-plener-8 gp-plener-9 gp-plener-10 gp-plener-10-1 gp-plener-11 gp-plener-12 gp-plener-13 gp-plener-14 gp-plener-15 gp-plener-16 gp-plener-17 gp-plener-20 gp-plener-21 gp-plener-22 gp-plener-23 gp-plener-24 gp-plener-25 gp-plener-26 gp-plener-27 gp-plener-28 gp-plener-29 gp-plener-29-1 gp-plener-30 gp-plener-31 gp-plener-33 gp-plener-33-1 gp-plener-34 gp-plener-35

Artykuł Gosia & Patryk – Plener Ślubny w Brugii – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/gosia-i-patryk-plener-slubny-w-brugii-fotograf-slubny-czestochowa/feed/ 0
Asia & Konrad – Złote Arkady – Fotograf Ślubny Częstochowa https://tybinkowski.pl/slub-asi-i-konrada-fotograf-slubny-czestochowa-slask/ https://tybinkowski.pl/slub-asi-i-konrada-fotograf-slubny-czestochowa-slask/#respond Thu, 29 Dec 2016 16:01:05 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=1064 OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK Cześć. Obiecywałem rozruszać nieco bloga, więc staram się jak mogę prezentując kolejny cały materiał […]

Artykuł Asia & Konrad – Złote Arkady – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK

a

Cześć.

Obiecywałem rozruszać nieco bloga, więc staram się jak mogę prezentując kolejny cały materiał albumowy.

Tym razem przed Wami Asia i Konrad, z którymi poznałem się już jakiś czas temu. Z Konradem mieliśmy przyjemność być  na pewnym płockim festiwalu, a Asię poznałem w jednym z klubów podczas robienia zdjęć na imprezie. Taka to imprezowa para mi się trafiła i do tego nadająca muzycznie na tych samych falach. Czyli zapowiadał się ciekawy dzień 🙂 Już na początku zaznaczyli, że wychodzą z jednego domu, że nie będzie oczepin i że może być nieco inaczej niż zwykle. Cóż miałem powiedzieć… dla mnie rewelacja 🙂 Nic tak nie motywuje do pracy jak niestandardowy dzień ślubu.

Zaczęliśmy wcześnie rano u fryzjera i kosmetyczki. Pogoda nie bała dla nas łaskawa, lało jak z cebra. Myślałem, że będzie potrzebny ponton, kalosze, sztormiak, ale na szczęście jakoś się obeszło. W końcu z cukru nie jesteśmy. Z biegiem czasu pogoda się poprawiała i nawet pojawiło się słońce tuż po ceremonii. Im dalej w las, tym lepiej, bo trafiłem na świetny zespół – pozdrawiam BigielBand. Już wiedziałem, że wszystko się uda. I tak się stało. Było rokendrolowo, na specjalne życzenie pary młodej były hity z Pana Kleksa, zabawa trwała w najlepsze.

Plener miał się odbyć na Jurze, okolice Olsztyna i sam Olsztyn. W teorii miejsce bardzo oklepane, ale jakoś nie miałem okazji robić tam sesji plenerowej. No może raz, dawno temu. A jako, iż młodzi nie pochodzą z okolic Częstochowy strasznie im się te tereny spodobały. Pamiętam, że miał być Karpacz, ale komu Karpacz potrzebny, jak Jura pod nosem 🙂 I poszliśmy w ten las, te skały i były komary i zielono było, a na koniec był zamek i dziesiątki paralotniarzy na niebie. Było super! Bardzo miło wspominam te 2 dni.

Dzięki wielkie i pozdrawiam Was gorąco 🙂

Zapraszam do oglądania!

jk-1 jk-2 jk-3 jk-4 jk-5 jk-6 jk-7 jk-10 jk-14 jk-15 jk-16 jk-17 jk-18 jk-19 jk-20 jk-21 jk-22 jk-23 jk-24 jk-25 jk-26 jk-27 jk-28 jk-29jk-8 jk-13 jk-31 jk-32 jk-33 jk-34 jk-35 jk-11 jk-12 jk-36 jk-37 jk-38 jk-39 jk-40 jk-41 jk-42 jk-43 jk-30 jk-44 jk-45jk-66 jk-46 jk-47 jk-48 jk-49 jk-50 jk-51 jk-52 jk-53 jk-54 jk-55 jk-56 jk-57 jk-59 jk-58 jk-60 jk-61 jk-62 jk-63 jk-64 jk-65jk-69 jk-67 jk-68 jk-70 jk-71 jk-72 jk-73 jk-74 jk-75 jk-76 jk-77 jk-78 jk-79 jk-80 jk-81 jk-82 jk-83 jk-84 jk-85 jk-86 jk-87 jk-88 jk-89 jk-90 jk-91 jk-92 jk-93 jk-94 jk-95 jk-96 jk-97 jk-98 jk-99 jk-100 jk-101 jk-102 jk-103 jk-114 jk-104 jk-105 jk-106 jk-107 jk-108 jk-109 jk-111 jk-113 jk-112 jk-116 jk-110 jk-115 jk-117 jk-118 jk-119 jk-120 jk-121 jk-123 jk-124 jk-125 jk-126 jk-127 jk-128 jk-129 jk-130 jk-131 jk-122

Artykuł Asia & Konrad – Złote Arkady – Fotograf Ślubny Częstochowa pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/slub-asi-i-konrada-fotograf-slubny-czestochowa-slask/feed/ 0
Karolina & Adrian – Kompleks Sztygarka – Fotograf Ślubny Chorzów https://tybinkowski.pl/karolina-i-adrian-kompleks-sztygarka-chorzow-fotograf-slubny-czestochowa-slask/ https://tybinkowski.pl/karolina-i-adrian-kompleks-sztygarka-chorzow-fotograf-slubny-czestochowa-slask/#respond Tue, 20 Dec 2016 17:57:20 +0000 https://tybinkowski.pl/?p=902 OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK Cześć i czołem. Witam wszystkich na moim blogu, który powstawał i powstawał i powstać […]

Artykuł Karolina & Adrian – Kompleks Sztygarka – Fotograf Ślubny Chorzów pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
OLGIERD TYBINKOWSKI FOTOGRAF ŚLUBNy CZĘSTOCHOWA ŚLĄSK

a

Cześć i czołem.

Witam wszystkich na moim blogu, który powstawał i powstawał i powstać nie mógł. Ale jednak się udało. To tutaj będę prezentował całe materiały, które przekazuję na ręce młodych par najczęściej w postaci szalenie eleganckich albumów.

Część zdjęć będzie Wam znana z mojego fanpejdża, jednak zdecydowana większość to świeżynki w przestrzeni internetowej. Postaram się w niedługim czasie dodać kilka wpisów i lekko rozruszać tę część mojej strony. Mam nadzieję, że zdjęcia będą się Wam podobać 🙂

A zaczynam od super miłego ślubu i wesela na moim ukochanym Śląsku.

Karolina i Adrian zgłosili się do mnie mając w pamięci ślub Agnieszki i Marcina, który miałem przyjemność fotografować w 2014 roku. Karola była świadkową, więc towarzyszyła mi już od samego rana i od razu się polubiliśmy 🙂 Okazało się, że i oni postanowili scementować swój długoletni związek i zdecydowali, że to ja będę uwieczniał ich najważniejszy dzień w życiu. Tak to się właśnie wszystko zaczęło. Później było już tylko lepiej… Modro kapusta, rolada, gumiklyjzy i rewelacyjna restauracja Sztygarka w Chorzowie. Była moc, były uśmiechy i śląskie dowcipy. Jednym słowem CZAD! Plener miał nawiązywać do dziedzictwa Śląska. Może ciut industrialnie? A może nutka historii? Padło na Nikiszowiec i Nowe Muzeum Śląskie. Nikisz okazał się strzałem w 10-tkę, a Muzeum Śląskie… cóż, trzeba tam jechać i zobaczyć na własne oczy! Wielce się ucieszyłem, gdyż takie klimaty są mi bliskie i było to dla mnie czystą przyjemnością.

Bardzo dziękuję za możliwość pracy dla Was. Pozdrawiam ciepło 🙂

Zapraszam do oglądania.

ka-album-1 ka-album-2 ka-album-3 ka-album-4 ka-album-5 ka-album-6 ka-album-7 ka-album-8 ka-album-9 ka-album-10 ka-album-11 ka-album-12 ka-album-13 ka-album-14 ka-album-15 ka-album-16 ka-album-17 ka-album-18 ka-album-19 ka-album-20 ka-album-21 ka-album-22 ka-album-23 ka-album-24 ka-album-25 ka-album-26 ka-album-27 ka-album-28 ka-album-29 ka-album-30 ka-album-31 ka-album-32 ka-album-33 ka-album-34 ka-album-35 ka-album-36 ka-album-37 ka-album-38 ka-album-39 ka-album-40 ka-album-41 ka-album-42 ka-album-43 ka-album-44 ka-album-45 ka-album-46 ka-album-47 ka-album-48 ka-album-49 ka-album-50 ka-album-51 ka-album-52 ka-album-53 ka-album-54 ka-album-55 ka-album-56 ka-album-57 ka-album-58 ka-album-59 ka-album-60 ka-album-61 ka-album-62 ka-album-63 ka-album-64 ka-album-65 ka-album-66 ka-album-67 ka-album-68 ka-album-69 ka-album-70 ka-album-71 ka-album-72 ka-album-73 ka-album-74 ka-album-75 ka-album-76 ka-album-77 ka-album-78 ka-album-79 ka-album-80 ka-album-81 ka-album-82 ka-album-83 ka-album-84 ka-album-85 ka-album-86 ka-album-87 ka-album-88 ka-album-89 ka-album-90 ka-album-91 ka-album-92 ka-album-93 ka-album-94 ka-album-95 ka-album-96 ka-album-97 ka-album-98 ka-album-99 ka-album-100 ka-album-101 ka-album-102 ka-album-103 ka-album-104 ka-album-105 ka-album-106 ka-album-107 ka-album-108 ka-album-109 ka-album-110 ka-album-111 ka-album-112 ka-album-113 ka-album-114 ka-album-115 ka-album-116 ka-album-117 ka-album-118 ka-album-119 ka-album-120 ka-plener-1 ka-plener-2 ka-plener-3 ka-plener-4 ka-plener-5 ka-plener-6 ka-plener-7 ka-plener-8 ka-plener-9 ka-plener-10 ka-plener-11 ka-plener-12 ka-plener-13 ka-plener-14 ka-plener-15 ka-plener-16 ka-plener-17 ka-plener-18 ka-plener-19 ka-plener-20 ka-plener-21 ka-plener-22 ka-plener-23 ka-plener-24 ka-plener-25

Artykuł Karolina & Adrian – Kompleks Sztygarka – Fotograf Ślubny Chorzów pochodzi z serwisu Olgierd Tybinkowski.

]]>
https://tybinkowski.pl/karolina-i-adrian-kompleks-sztygarka-chorzow-fotograf-slubny-czestochowa-slask/feed/ 0