C & R – Mały Dworek Olsztyn – Sesja ślubna nad morzem

C&R – Mały Dworek Olsztyn – Sesja ślubna nad morzem – Fotograf Ślubny Częstochowa

Fotograf Ślubny Śląsk

CZEŚĆ!

PRZED WAMI CYNTHIA & ROMAN I REPORTAŻ Z ICH ŚLUBU, KTÓRY ODBYŁ SIĘ W CZĘSTOCHOWIE

Już od pierwszego spotkania wiedziałem, że ta para będzie inna niż wszystkie. Chyba najbardziej wyluzowana i jednocześnie otwarta na różne pomysły. Ucieszyłem się gdy dopięliśmy wszystko na ostatni guzik i czekałem na czerwiec.

~~~

Pogoda nie była wymarzona, a jak na czerwiec, to nawet powiedziałbym, że bardziej kwietniowa i wiosenna, niż letnia. Ale czego się nie robi dla miłości? Gdy wszystko jest zaplanowane, to nawet deszcz nie ma prawa przeszkodzić. Z Cynthią spotkałem się w znajomym Atelier Fryzjerskim Kuby Ziętary by przenieść się później do Atelier Stylizacji Karoliny Musiał-Sapały. Dzień zaczął się świetnie i w doskonałych humorach. Nie inaczej było u Romka. A jak to u facetów bywa, przygotowania trwają 20, maksymalnie 30 minut. Cynthia patrząc na zegarek stwierdziła, że mamy jeszcze masę czasu, więc trzeba uzupełnić kalorie. A jak kalorie, to zapiekanka! Ale nie byle jaka, królowa częstochowskich zapiekanek. Z zestawem take-away pojechaliśmy dalej. Szybkie jedzonko w rodzinnym gronie i przyszedł czas na przygotowanie Panny Młodej.

Przez cały czas towarzyszył nam Chrupek, wystrojony w muchę czworonożny pupil Cynthii, lekko zdziwiony przyglądał się temu wszystkiemu z boku. W ubieraniu tradycyjnie pomagała mama oraz świadkowa. Zakładanie takiej sukni to musi być dość skomplikowana sprawa 😉

~~~

Młodzi postanowili, że ich pierwsze spotkanie będzie owiane lekką tajemnicą i zobaczą się dopiero przed ołtarzem. Tak też zrobili. Podczas ceremonii dało się wyczuć bijące od nich szczęście, które przenosiło się na zgromadzonych gości.

Na przyjęcie weselne udaliśmy się do Małego Dworku w Olsztynie. Bardzo przyjemna restauracja położona w otoczeniu jurajskich skał. Zważywszy na ilość młodych osób czułem, że dzisiaj może być zabawowo. I się nie pomyliłem. Było turbo wesoło! Najważniejsze by na weselu byli goście, którzy lubią i chcą się bawić, a jak do tego zadba się o odpowiednią oprawę muzyczną, to sukces jest gwarantowany. Nam cały wieczór pomagał w tym świetny DJ Rico.

~~~

Z sesją ślubną musieliśmy trochę poczekać, gdyż Roman miał jeszcze sporo zaległych spraw do załatwienia i dogranie wspólnie wolnych terminów graniczyło z cudem. W końcu padło na polskie morze i końcówkę sierpnia. Cały wyjazd był czadowy, choć jak zwykle u mnie nie obyło się bez przygód. Jeszcze w Częstochowie na parkingu pod sklepem współpracy odmówiło nam wspomaganie. Kierownica zaczęła chodzić jak w Starze. Stwierdziliśmy, że nad morze jest cały czas prosto, więc na bank dojedziemy 🙂 Na całe szczęście tuż po spakowaniu wszystkich rzeczy owe wspomaganie magicznie zaczęło działać i wiedzieliśmy, że teraz to już nic nie może nam przeszkodzić.

Romek lubi jeździć. Szybko jeździć! Bardzo szybko jeździć!!! Choć twierdził, że wcale szybko nie jedziemy, profilaktycznie nie spoglądałem na licznik. Ale dzięki temu przędziutko zajechaliśmy na miejsce. Już w 3-mieście zaczęło ostro padać, ale prognozy były optymistyczne dla popołudnia w Lubiatowie. Na szczęście się sprawdziły i obraliśmy kurs na wydmy. Co tu dużo pisać, udało się wszystko. Było słońce, były chmury, wiatr i piękne zachodzące słońce. Słowem, wszystko co jest potrzebne do udanej sesji ślubnej w plenerze. Po wszystkim poszliśmy na pizzę i wino. Albo wina, bo chyba na jednej butelce się nie skończyło 🙂

Nazajutrz młodzi pojechali na Hel, a ja przesiadłem się do kolejnej pary, która wymarzyła sobie zdjęcia nad morzem, ale o tym kiedy indziej.

~~~

To był rewelacyjny ślub. Jeżeli chodzi o energię bijącą od młodych i ich gości, to zdecydowanie TOP wszystkich ślubów, które miałem przyjemność fotografować. Uwielbiam ludzi, z którymi bez skrępowania można porozmawiać na każdy temat, a po wszystkim czujesz, że masz super znajomych i ta znajomość nie skończy się tylko na zdjęciach z ich ślubu.

Dziękuję za zaufanie moi drodzy. Było świetnie!

Komentarze

Sprawdź instagram!