sesja narzeczeńska z kotem częstochowa

K+D – Sesja narzeczeńska z kotem – Częstochowa – Klubokawiarnia Bank.

Sesja narzeczeńska z kotem Częstochowa – Klubokawiarnia Bank

Sesje narzeczeńskie to niezwykle ważny element przygotowań do ślubu. Są one doskonałą okazją dla przyszłych małżonków do uwiecznienia swojej miłości i zbliżenia się do siebie jeszcze bardziej, i co nie mniej ważne, dają możliwość poznać się z fotografem oraz oswoić z obecnością przed obiektywem. Klaudyna i Damian postanowili właśnie tego doświadczyć i zorganizowali swoją sesję narzeczeńską w jednym z najbardziej oryginalnych miejsc w Częstochowie – Klubokawiarni Bank.

Kiedy Klaudyna i Damian skontaktowali się ze mną w celu zorganizowania sesji narzeczeńskiej, byłem dość podekscytowany. Wiedziałem, że Klubokawiarnia Bank będzie idealnym miejscem do uwiecznienia ich miłości, a zarazem dość wymagającym dla mnie, zmuszającym mnie do wyjścia poza strefę komfortu (jak wiecie, najczęściej fotografuję sesje w plenerze). To miejsce emanuje wyjątkowym urokiem, a jego nietuzinkowy wystój stwarza idealne tło dla oryginalnych fotografii.

Sesja rozpoczęła się od wspólnego spotkania we wspomnianej miejscówce. Spotkałem się z Klaudyną, Damianem i oczywiście ich nieodłącznym towarzyszem – uroczym kotem rasy Devon Rex. Uśmiechy na twarzach przyszłych małżonków odzwierciedlały ich podekscytowanie i radość, ale także dało się odczytać odrobinę niepewności. 😉 Zaczęliśmy od kawy i chwili spędzonych na rozmowie, aby złapać luz i zbudować więź między nami.

Kiedy zaczęliśmy fotografować, kot był prawdziwą gwiazdą sesji. Jego obecność, zainteresowanie otoczeniem i czułe spojrzenia stanowiły idealne uzupełnienie dla uśmiechów i gestów Klaudyny i Damiana. Niezależnie od tego, czy był w ich ramionach, czy czaił się w pobliżu, jego obecność dodawała magii każdemu z kadrów.

Wykorzystując naturalne światło i niepowtarzalny charakter Klubokawiarni Bank, starałem się stworzyć kompozycje, które oddawały pełen miłości i romantyzmu nastrój tej sesji. Czerpałem inspirację z intymnych chwil, które para ze sobą dzieliła, i uchwyciłem ich spojrzenia pełne czułości oraz chwile bliskości i radości.

Praca z narzeczonymi była nie tylko przyjemnością, ale także wyjątkowym doświadczeniem. Pozwolili mi być częścią ich historii i uwiecznić jeden z najważniejszych momentów ich życia. Sesja narzeczeńska w Klubokawiarni Bank w Częstochowie była pełna emocji i magii, którą trudno opisać słowami, a dla mnie była kolejnym nowym i cennym doświadczeniem. Już nie mogę się doczekać ich wrześniowego ślubu.

Ściskam mocno. O!

Sesja narzeczeńska z kotem Częstochowa

Podobają się Tobie moje zdjęcia? Napisz do mnie przez zakładkę KONTAKT.

2 komentarze

Komentarze

Sprawdź instagram!