Sesja ślubna w Pałacu Goetz | K+D

Czy sesja ślubna w Pałacu Goetz to dobry? Przekonajcie się sami.

Gdy Klaudyna oznajmiła, że marzy jej się sesja we wnętrzach pałacowych rozpoczęły się poszukiwania, które nie trwały jednak zbyt długo. Dostałem info, iż sesja ślubna w Pałacu Goetz, to jest to! Od słów, do czynów, rozpoczęliśmy przygotowania do wyjazdu do Brzeska.

Dla kogo jest sesja ślubna w Pałacu Goetz?

Właściwie dla każdej pary, która lubi taki klimat zdjęć. Wymagający troszkę więcej zaangażowania po Waszej stronie, być może przejrzenie kilku modowych magazynów, które pomogą wczuć się w rolę; podejrzeć i próbować zwizualizować sobie proces powstawania zdjęć. Jest to moim zdaniem kluczowy element na etapie planowania sesji. Bardzo się cieszę, gdy opowiadacie mi, że robiliście mały risercz, staraliście się zainspirować zdjęciami znalezionymi w sieci, i macie w głowie mały plan na ten dzień. To świadczy o Waszym przejęciu sytuacją. W końcu to nie byle, co. To sesja ślubna!

Pałac Goetz – co to za miejsce?

Jest to pałac powstały na przełomie XIX i XX wieku w Brzesku, w Małopolsce, zbudowany przez Jana Goetza, tuż obok browaru Okocim. Przepiękny neobarokowy i neorokokowy charakter budowli robi wielkie wrażenie. Charakterystycznym punktem są wspaniałe drewniane schody znajdujące się w holu głównym. Znajduje się tam także kaplica oraz niezliczona ilość miejsc pozwalających wykorzystać potencjał fotograficzny całego kompleksu. Otoczony jest kilkunasto hektarowym parkiem. Po więcej informacji odsyłam na stronę pałacową.

Sesja ślubna w Pałacu Goetz – czy warto?

Oczywiście, że warto. Nie znam drugiego takiego miejsca, które miałoby w sobie tyle magii. Niezaprzeczalnym atutem jest fakt, iż planując sesję we wnętrzach, jesteśmy niezależni od warunków pogodowych. Oczywiście dobrze jest połączyć zdjęcia w środku, ze zdjęciami z otoczenia, ale nie jest to niezbędne.

Jedno ze zdjęć z tej sesji zdobyło 8 miejsce w prestiżowym międzynarodowym konkursie The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP), w kategorii Sesja Ślubna. Zajrzyjcie koniecznie, ponieważ znajduje się tam cała masa świetnych zdjęć od fotografów z całego świata –> O, TUTAJ!

Poniżej efekty z tego wspaniałego popołudnia. Zapraszam do oglądania i pozostawienia komentarza.

Picnook - online blogging tool

Podobają się Wam moje zdjęcia? Napiszcie do mnie przez zakładkę KONTAKT.

Komentarze

Sprawdź instagram!